Yeni bir mekan…

Yenilenen yüzüyle misafirlerini ağırlamaya başlayan İstanbul Esentepe’deki Nadide Meyhane, bahçesi, dekorasyonu, mezeleri ve müzikleriyle şehirde Ege kasabası havası estiriyor.

ŞEHRİN MERKEZİNDE NADİDE BİR MEYHANE

Yedi yıl önce kapılarını açan ve İstanbul’un en gözde mekanlarından biri haline gelen Nadide Meyhane’nin işletmecisi Mert Çakırhan, İstanbul’un göbeğinde plazaların arasında Ege havasını hissedebileceğiniz, şehrin keşmekeşinden uzak, huzurlu atmosferi ve kendisine özel lezzetleri ile öne çıkan bir Ege meyhanesi yaratmak istediklerini belirtiyor. Bunu da başarmışlar zaten. Gün batımını keyifle izleyeceğiniz mekanda üç ayrı bahçeli alan bulunuyor. Türk mezelerinin yanı sıra Akdeniz mutfağının da esintilerini taşıyan Nadide Meyhane’de, imza lezzetlerin yanı sıra Ege mutfağının zengin ve doğal lezzetleri de yer alıyor. Ege Karma, Girit Ezme, Beğendili Karides, Çıtır Kabak, Acılı Girit Ezme ve Kaya Koruklu Karides, meyhanenin en favori mezeleri… 300 kişilik kapasitesi ile yaz aylarında bahçesinde misafirlerini ağırlayan Nadide Meyhane, şehirde bir Ege kasabası havası yaşamak istiyorsanız en doğru adres…

 

İstanbul Esentepe’de, yeşillikler içinde yer alan Nadide Meyhane, Ege kıyılarını şehre taşıyor. Geniş açık alanı, dekorasyonu, mezeleri ve müziğiyle Ege kasabalarındaki meyhaneleri çağrıştırıyor. Kendinizi Ege kıyılarında hissedeceğiniz Nadide Meyhane, yenilenen yüzüyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

YAZI SİNAN ÖZEDİNCİK

https://www.samdan.com.tr/mekanlar/2021/07/17/yeni-bir-mekan/amp